ОШ " ВУК КАРАЏИЋ " - Сурдулица
НАША ШКОЛА ЈЕ НАЈБОЉА
Екскурзије

Ради упознавања даљег и ширег завичаjа у току године ће се организовати целодневне екскурзиjе са следећим маршрутама:

Разред Броj дана Релациjа Датум
I 1 дан Сурдулица - Врање,Врањска Бања V-VI
II 1 дан Сурдулица-Соко Бања V-VI
III 1 дан Сурдулица - Jагодина V-VI
IV 1 дан Сурдулица - Врњачка Бања V-VI
V 2 дана Сурдулица – Деспотовац - Београд V-VI
VI 2 дана Источна Србија: Сурдулица- Зајечар- Кладово-Доњи Милановац-Велико Градиште- Костолац V-VI
VII 2 дана Шумадија: Сурдулица-Велика Плана-Аранђеловац-Горњи Милановац-Крагујевац V-VI
VIII 3 дана Западна Србија: Сурдулица-Аранђеловац-Г.Милановац-Чачак-Пожега-Ужице-Златибор(н.)-Краљево-Врњачка Бања-Крушевац V

Екскурзиjе ће се реализовати на основу плана одељењског већа коjе ће детаљно разрадити циљ извођења екскурзиjе. Наставничко веће - директор школе одређуjе наставнике коjи ће водити ученике. Екскурзиjе ће се организовати у складу са новим правилником о извођењу екскурзиjа.
Релациjе и датуме извођења екскурзиjа jе могуће кориговати према интересовању ученика.
Наставни дани који се користе за извођење екскурзија, надокнадиће сваки наставник преко додатних часова у току школске године.